Creates best opportunities

Про нашу
компанію

Компанія Портінвест управляє інвестиційними проектами в портовій галузі і надає послуги високого рівня у транспортній сфері
Наша
діяльність
Портінвест створений у 2010 році. 100% статутного капіталу компанії володіє SCM. Напрямки діяльності Компанії — стратегічне управління транспортними активами;
розробка і реалізація інвестиційних проектів у портовій сфері; організація і управління комплексом транспортних послуг.
Наглядова рада
Сергій
Мельниченко
Голова Наглядової ради
Сергій Мельниченко
Наглядова рада
Сергій
Зузак
Член Наглядової ради
Сергій Зузак
Наглядова рада
Андрій
Горохов
Член Наглядової ради
Андрій Горохов
01
/
03
Читати
далі
Сергій Мельниченко
Голова Наглядової ради
Сергій Мельниченко

Розпочав кар’єрний шлях з посади спеціаліста з продажів VESCO в 2000 році. У 2007 році був призначений Директором з продажів та логістики даного підприємства. З 2013 року приєднався до команди UMG Investments на посаді Директора з продажів, а з 2017 є Генеральним директором компанії INTECH. Також Сергій є членом Наглядових рад ряду портфельних компаній UMG Investments, а з березня 2020 року – Головою Наглядової ради ПАТ «ППП «Кривбасвибухпром». За час своєї кар’єри Сергій отримав практичний досвід роботи в інвестиційній, гірничодобувній, транспортній, металургійній та інших галузях. Сергій Мельниченко взяв участь в декількох відкритих навчальних програмах таких бізнес-шкіл, як INSEAD і СКОЛКОВО, а також отримав ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародна економіка» в Донецькому національному університеті.

Сергій Зузак
Член Наглядової ради
Сергій Зузак

Займає посаду Директора з інвестицій СКМ з липня 2018 року. З листопада 2015 року був Директором з розвитку бізнесу СКМ. З липня 2010 року по серпень 2011 Сергій Зузак працював в Компанії СКМ на позиції інвестиційного менеджера в дирекції з розвитку гірничо-металургійного бізнесу СКМ.

До приходу в Компанію СКМ Сергій Зузак c 1999 по 2003 рік обіймав посаду фахівця в інвестиційному банку Creditanstalt Investment Bank, c 2004 по 2010 рік працював інвестиційним менеджером в міжнародній інвестиційній керуючій компанії, Horizon Capital (Western NIS Enterprise Fund до 2006).

Пан Зузак відповідає за розвиток таких напрямків бізнесу СКМ, як: сільське господарство (HarvEast Holding), виробництво мінеральної сировини (UMG INVESTMENTS), роздрібна торгівля («Український ритейл») і автозаправки («Паралель-М Лтд»). У сфері його відповідальності питання: стратегії, інвестицій, фінансів і ризиків.

У 2001 році закінчив Національний університет «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Економічна теорія і підприємництво».

Андрій Горохов
Член Наглядової ради
Андрій Горохов

Очолює компанію UMG Investments з 2009 року. Він має понад 20 років досвіду роботи в сферах M&A, інвестиційному менеджменті, корпоративному управлінні і фінансах. Перш ніж приєднатись до UMG, пан Горохов працював у компаніях United Capital (управління активами), SCM (управління активами), PwC (фінансовий консалтинг та аудит) і ARBED Group (металургія). Протягом своєї кар’єри Андрій Горохов отримав значний практичний досвід у сфері інвестицій, гірничодобувній, машинобудівній, транспортній, енергетичній, металургійній та інших галузях. Під його керівництвом компанія збільшила капіталізацію свого інвестиційного портфеля у 8 разів, до 500+ мільйонів доларів США. Андрій Горохов є випускником двох бізнес-шкіл: INSEAD (EMBA 2008) та Гарвардської бізнес-школи (PLD 2016).

01
/
03
Менеджмент
 
Олександр Смирнов
Олександр Смирнов
Генеральний директор
Євгенія Салюк
Євгенія Салюк
Директор з персоналу
Олександр Захаренко
Олександр Захаренко
Технічний директор
Олександр Васильченко
Олександр Васильченко
Комерційний директор
 
Олександр Смирнов
Генеральний директор
Олександр Смирнов

Олександр Смирнов займає посаду генерального директора «Портінвест» з 2010 року. Має європейський досвід в портовій сфері - реалізував проект з будівництва найбільшого сучасного вугільного терміналу в порту Вентспілс (Латвія), де з 2004-2010 роки перебував членом Наглядової Ради Baltic Coal Terminal.

Працював на керівних посадах промислових підприємств України. З 1990-2004 роки був директором з комерційних і фінансових питань ВАТ «Макіївський КХЗ», а після - головою правління підприємства. З 2004 по 2010 в ЗАТ «Донецьксталь» - металургійний завод» займався зовнішньо-економічною діяльністю, розвитком логістики і стратегією співпраці з портами.

Закінчив Донецьку державну академію управління за спеціальністю «Проектний менеджмент» і Донецький політехнічний інститут за спеціальністю "Технологія і комплексна механізація підземної розробки родовищ підземних копалин".

Ткаченко
тест
Ткаченко Ткаченко

тесттест

Євгенія Салюк
Директор з персоналу
Євгенія Салюк

Євгенія Салюк приєдналася до команди «Портінвест» в жовтні 2011 року, обійнявши посаду директора з персоналу. Свою кар'єру в галузі управління персоналом розпочала понад 15 років тому. За цей час Євгенія очолювала напрям по роботі з персоналом в декількох великих українських компаніях. Так, з 2007 по 2011 р працювала на посаді директора з персоналу компанії «ОЛІМП», де побудувала ефективну функцію управління персоналом у виробництві, продажах, логістиці. У 2004-2007 рр. займала посаду директора з персоналу мережі АЗС ЗАТ «Гефест», створила систему управління персоналом, розробила і впровадила корпоративні стандарти в галузі рекрутменту, адаптації, оцінки, навчання, системи оплати, стандарти обслуговування. У 2000-2004 рр. працювала в ПВКФ «Паралель М-Сервіс» на посаді менеджера з персоналу. Закінчила Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Фінанси підприємств». Також раніше Євгенія отримала диплом за спеціальністю «Психологія».

Олександр Захаренко
Технічний директор
Олександр Захаренко

Олександр Захаренко займає посаду технічного директора «Портінвест» з 2011 року. Закінчив Донецький Національний технічний університет за спеціальностями: «Шахтне і підземне будівництво» і «Економіка і управління в галузях гірничої промисловості та геологорозвідки». У 1999 р Олександр Захаренко отримав науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю «Підземна розробка родовищ корисних копалин». Проходив професійні стажування в Німеччині у Вищій технічній гірській школі Georg Agricola (Bochum) і в інжиніринго-консалтинговій фірмі в області гірничих технологій Deutsche Montan Technologie GmbH (Essen). З 2000 по 2003 роки працював на кафедрі «Гірської геомеханіки» в Донецькому Національному технічному університеті на посаді доцента. Обіймав посаду головного спеціаліста по роботі з підприємствами вугільної промисловості в ЗАТ «Донецьксталь» - металургійний завод». З 2004 по 2010 рр. працював членом правління і технічним директором АТ «Baltic Coal Terminal».

 

Олександр Васильченко
Комерційний директор
Олександр Васильченко

Олександр Васильченко обіймає посаду комерційного директора «Портінвест» з 2011 року. До цього керував комерційним підрозділом проекту будівництва терміналу з перевалки вугілля в порту Вентспілс АТ Baltic Coal Terminal. Має великий досвід керівництва зовнішньоекономічною діяльністю підприємств. 2001-2002 керував напрямком ЗЕД ТОВ «Донецький металургійний завод». У 2003-2010 рр. - заступник директора з логістики та зовнішньоекономічної діяльності в ЗАТ «Донецьксталь». Закінчив Донецький Національний технічний університет за спеціальністю «Автоматизація технологічних процесів» та «Економіка підприємства».

01
/
05
Кар'єра
Професіоналізм співробітників — запорука успіху компанії. Тому ми інвестуємо в співробітників і допомагаємо кожному стати більш професійним. Ми будуємо чесний і відкритий діалог з усіма співробітниками,
розвиваємо в компанії високу корпоративну культуру, створюємо умови для реалізації кожним свого потенціалу. Компанія підтримує здоровий спосіб життя працівників, їх прагнення до особистої участі в суспільному житті країни і свого міста.
Дізнатися більше про вакансії в компанії
Етика та Комплаєнс

Етичні норми Компанії відповідають високим міжнародним діловим стандартам.

Ми неухильно виконуємо свої зобов'язання по відношенню до всіх партнерів, діємо відкрито і строго дотримуємося стандартів ведення бізнесу SCM. У Компанії впроваджені Кодекс етики і Антикорупційна політика — обов'язкові для виконання всіма співробітниками норми поведінки.

Лінія довіри