Creates best opportunities

Про нашу
компанію

Компанія Портінвест управляє інвестиційними проектами в портовій галузі і надає послуги високого рівня у транспортній сфері
Наша
діяльність
Портінвест створений у 2010 році. 100% статутного капіталу компанії володіє SCM. Напрямки діяльності Компанії — стратегічне управління транспортними активами;
розробка і реалізація інвестиційних проектів у портовій сфері; організація і управління комплексом транспортних послуг.
Наглядова рада
Андрій
Горохов
Член Наглядової ради
Андрій Горохов
Наглядова рада
Сергій
Зузак
Член Наглядової ради
Сергій Зузак
01
/
02
Читати
далі
Андрій Горохов
Член Наглядової ради
Андрій Горохов

Очолює компанію UMG Investments з 2009 року. Він має понад 20 років досвіду роботи в сферах M&A, інвестиційному менеджменті, корпоративному управлінні і фінансах. Перш ніж приєднатись до UMG, пан Горохов працював у компаніях United Capital (управління активами), SCM (управління активами), PwC (фінансовий консалтинг та аудит) і ARBED Group (металургія). Протягом своєї кар’єри Андрій Горохов отримав значний практичний досвід у сфері інвестицій, гірничодобувній, машинобудівній, транспортній, енергетичній, металургійній та інших галузях. Під його керівництвом компанія збільшила капіталізацію свого інвестиційного портфеля у 8 разів, до 500+ мільйонів доларів США. Андрій Горохов є випускником двох бізнес-шкіл: INSEAD (EMBA 2008) та Гарвардської бізнес-школи (PLD 2016).

Сергій Зузак
Член Наглядової ради
Сергій Зузак

Займає посаду Директора з інвестицій СКМ з липня 2018 року. З листопада 2015 року був Директором з розвитку бізнесу СКМ. З липня 2010 року по серпень 2011 Сергій Зузак працював в Компанії СКМ на позиції інвестиційного менеджера в дирекції з розвитку гірничо-металургійного бізнесу СКМ.

До приходу в Компанію СКМ Сергій Зузак c 1999 по 2003 рік обіймав посаду фахівця в інвестиційному банку Creditanstalt Investment Bank, c 2004 по 2010 рік працював інвестиційним менеджером в міжнародній інвестиційній керуючій компанії, Horizon Capital (Western NIS Enterprise Fund до 2006).

Пан Зузак відповідає за розвиток таких напрямків бізнесу СКМ, як: сільське господарство (HarvEast Holding), виробництво мінеральної сировини (UMG INVESTMENTS), роздрібна торгівля («Український ритейл») і автозаправки («Паралель-М Лтд»). У сфері його відповідальності питання: стратегії, інвестицій, фінансів і ризиків.

У 2001 році закінчив Національний університет «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Економічна теорія і підприємництво».

01
/
02
Менеджмент
 
Сергій Мельниченко
Сергій Мельниченко
Генеральний директор
 
Сергій Мельниченко
Генеральний директор
Сергій Мельниченко

Розпочав кар’єрний шлях з посади спеціаліста з продажів VESCO в 2000 році. У 2007 році був призначений Директором з продажів та логістики даного підприємства. З 2013 року приєднався до команди UMG Investments на посаді Директора з продажів, а з 2017 є Генеральним директором компанії INTECH. Також Сергій є членом Наглядових рад ряду портфельних компаній UMG Investments, а з березня 2020 року – Головою Наглядової ради ПАТ «ППП «Кривбасвибухпром». За час своєї кар’єри Сергій отримав практичний досвід роботи в інвестиційній, гірничодобувній, транспортній, металургійній та інших галузях. Сергій Мельниченко взяв участь в декількох відкритих навчальних програмах таких бізнес-шкіл, як INSEAD і СКОЛКОВО, а також отримав ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародна економіка» в Донецькому національному університеті.

01
/
01
Кар'єра
Професіоналізм співробітників — запорука успіху компанії. Тому ми інвестуємо в співробітників і допомагаємо кожному стати більш професійним. Ми будуємо чесний і відкритий діалог з усіма співробітниками,
розвиваємо в компанії високу корпоративну культуру, створюємо умови для реалізації кожним свого потенціалу. Компанія підтримує здоровий спосіб життя працівників, їх прагнення до особистої участі в суспільному житті країни і свого міста.
Дізнатися більше про вакансії в компанії
Етика та Комплаєнс

Етичні норми Компанії відповідають високим міжнародним діловим стандартам.

Ми неухильно виконуємо свої зобов'язання по відношенню до всіх партнерів, діємо відкрито і строго дотримуємося стандартів ведення бізнесу SCM. У Компанії впроваджені Кодекс етики і Антикорупційна політика — обов'язкові для виконання всіма співробітниками норми поведінки.

Лінія довіри